O 11. místo

O 5.místo

Systém turnaje

• Hrají se čtyři skupiny po třech každý s každým, poté vítězové skupin postupují do semifinále, zbývající účástníci sehrají zápasy o umístění

• Všechny zápasy se hrají na 4 vítěžné gemy, pouze semifinále a finále se hraje na celý set (6 gemů)

• Při remízovém stavu na konci setu (4-4, 6-6) následuje tie-break bez výměny stran

• Zápasy o umístění se hrají tak, že nejlepší druhý umístěný (podle skóre gemů ze skupiny) ze všech skupin sehraje s druhým nejlepším ze skupin zápas o 5. místo, horší druzí se skupin hrají o 7.místo. Hráči kteří se umístili na třetích místech ve skupinách sehrají své zápasy o umístění obdobně (lepší s lepším, horší s horším). Při shodnosti skóre rozhodne o nasazení do zápasů los.

• Do semifinále se naopak bude nasazovat nejlepší první s nejhorším prvním a druhý se třetím podle skóre gemů (při shodnosti skóre opět rozhodne los)

• Zápasy se budou hrát postupně – hned jak skončí jeden zápas, začíná další - podle rozpisu jednotlivých kurtů viz. níže- ! Pořadí zápasů e může podle rychlosti odehraných zápasů měnit !